موتوریاب
موتوریاب

قوانین وبسایت موتــوریــــــاب

سایت موتوریاب یک وبسایت تخصصی در زمینه موتورسیکلت و لوازم جانبی آن میباشد که صرفا بعنوان یک پل ارتباطی بین خریدار و فروشنده ایجاد گردیده و تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و کاملا پایبند به اصول و قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد لذا با نقض کنندگان این قوانین در حدود اختیارات خود قاطعانه برخورد خواهد نمود.
 با توجه به اینکه این وبسایت تنها یک پل ارتباطی میان خریدار با فروشنده میباشد لذا هیچگونه دخالتی در تعیین قیمت ها نداشته و تمامی قیمت ها صرفا توسط خود آگهی دهندگان مطابق با میل شخصی ثبت میگردند.
 سایت موتوریاب هیچگونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده در این سایت ندارد و اطلاع از صحت اطلاعات درج شده در آگهی ها تماما بر عهده خریدار میباشد لذا به توصیه پلیس فتا قبل از انجام هر گونه معامله و واریز وجه از صحت گفته های فروشنده و همچنین اصالت کالا و یا موتورسیکلت اطمینان حاصل فرمایید.
 وبسایت موتوریاب هیچ دخالتی در قیمت گذاری ، ایجاد تشویش، کنترل و یا جهت دهی به میزان قیمت موتورسیکلت در بازار و یا میزان و حجم معاملات این محصول در بازار نداشته و کاملا خود را از مسئولیت های احتمالی ناشی از آن مبرا میداند لذا هر یک از کاربرانی که با نقض قوانین و در چهارچوب موارد فوقالذکر عمل نمایند کاربری انها حذف گردیده و در صورت لزوم همکاری لازم با مراجع قضایی صورت خواهد پذیرفت.
 هرگونه نظر سیاسی و انتشار مطالب غیر ، برخلاف قوانین درج شده و یا انتشار اخبار و نظر شخصی در امور سیاسی ، اجتماعی و غیره در آگهی ها و مطالب سایت خلاف قانون این وبسایت میباشد و سریعا کاربری منتشر کننده لغو و یا غیر فعال میگردد و مراتب به مراجع مربوطه گزارش خواهد شد.
 هر شخص موظف به استفاده از اطلاعات صحیح جهت ثبت در سایت میباشد و لازم است از اطلاعاتی همچون نام و تلفن و شماره حساب مربوط به خود و لا غیر استفاده نماید و در غیر این صورت تمامی عواقب ناشی از آن فقط بر عهده خود شخص خاطی بوده و این سایت هیچ مسئولتی در قبال صحت این اطلاعات ندارد.
 هر کاربر با مشخصات و شماره تلفن خود تنها قادر به ایجاد یک شناسه کاربری بوده و غیر از آن شامل تقض قوانین سایت بوده و همچنین تیم فنی اقذام به حذف کاربری فرد خواهد نمود.
 آدرس الکترونیکی یا هرنوع لینک و تبلیغ مجازی سایر اشخاص اعم از حقیقی یا حقوقی در محتوای این سایت، صرفاً جهت اطلاع‌رسانی است و موتوریاب هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن لینک‌ها یا آدرس‌های الکترونیک یا تغییرات بعدی آنها نخواهد داشت.
 هر کاربر حقیقی و حقوقی حق هیچ گونه سوءاستفاده و یا کپی برداری از مطالب درج شده درسایت و یا آگهی ها را نداشته و در صورتی که کاربری از محتوا و عکس های آگهی های کاربران دیگر کپی برداری نماید در صورت شکایت ، کاربری فرد خاطی مسدود و یا حذف میگردد.
 هر عکس مشخصا مربوط به یک محصول و یا موتورسیکلت میباشد لذا هر کاربر موظف به استفاده از تصویر صحیح محصول بوده و حق استفاده از یک تصویر برای محصولات و یا موتورسیکلت های مختلف را ندارد
 هر گونه تصویر که شامل تصاویر کالا همراه با تصاویر اشخاص و یا تصاویری که چهره اشخاص در آن نمایان باشد و یا جنبه تبلیغاتی داشته باشد در سایت غیر قابل انتشاد میباشد.
 مکان درج شده جهت بازدید کالا یا موتورسیکلت به هیچ وجه خارج از متن آگهی و محیط آگهی نباید تغییر کرده و آگهی کننده حق هدایت خریدار به مکان و آدرسی غیر از آن که قبلا در آگهی درج گردیده است را ندارد.
 هر گونه متن ، مطلب و یاتصویری که شامل موارد تبلیغاتی برای محصول و یا شخص و یا فروشگاهی خلاف موازین شرعی و همچنین خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران منتشر گردد سریعا حذف و کاربری فرد منتشر کننده مسدود و عواقب آن تنها شامل کاربر خاطی میباشد و در صورتی که این مطالب شامل توهین ، تهدید ،محتوای سیاسی و اجتماعی و عدم پایبندی به موازین جمهوری اسلامی باشد علاوه بر حذف کاربری اطلاعات لازم جهت پیگیری به مراجع قضایی مربوطه تحویل میگردد.
 آگهی کننده اقرار مینماید که مالک عکس و محتوای منتشر شده میباشد و بدین طریق اعلام و اقرار مینماید که با آگاهی از انتشار در معرض دید عموم از تصاویر و شماره تماس و اطلاعات شخصی خود و به خواسته خود استفاده نموده و این سایت هیچگونه مسئولتی در قبال عواقب ناشی از انتشار اطلاعات تماس و تصویر اگهی دهندگان ندارد.
 در صورتی که هر گونه وجه بابت اگهی و تبلیغات واریز گردد ، واریز کننده وجه اقرار مینماید که وجه واریزی از کارت و حساب خویش و متعلق به وی باشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع باشد. لازم به ذکر است که وجه واریزی به هیچ عنوان پس از واریز مسترد نخواهد شد و واریز کننده وجه پس از واریز آن، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی استرداد آن سلب و ساقط می‌کند.
 فروشنده و خریدار بصورت مستقیم با یکدیگر در ارتباط بوده و سایت موتوریاب هیچ دخالت و یا ارتباط و مکانیسم ارتباطی میان آنها و تائید اصالت و یا هویت آنها و همچنین هویت و اصالت کالای مورد معامله ندارد و خود را از مسئولیت های احتمالی ناشی از آن مبرا میداند.
 با توجه به محرمانه بودن اطلاعات کاربری ، اطلاعات هیچیک از کاربران برای دیگری قابل ارائه نخواهد بود و اطلاعات هر کاربر اعم از اطلاعات آی پی و یا اطلاعات درج شده در آگهی ها پس از حذف تنها به در خواست مراجع قضایی قابل ارائه میباشد.
 هر گونه اطلاع رسانی شامل اخبار ، اپلیکیشن و یا ارسال پیامک تنها از طریق سایت motoryab.com و یا اینستاگرام به آدرس @motoryab_official صورت خواهد گرفت و تنها شماره تلفن 88454270 مختص به این وبسایت میباشد لذا هرگونه استفاده از نام موتور یاب در وبسایت ها و سامانه های دیگر صرفا سوءاستفاده بوده و خواهشمند است در صورت رویت این گونه موارد ، به ما اطلاع دهید.
 اگر در مواقع خاص، نسبت به محتـوای اطلاعـات ارسالی یا عملیـات انجام‌یافته اختلاف نظری باشد ،گزارش‌ها و همچنین عملیات الکترونیکی ضبط‌شده در فایل‌ها و سرورهای سایت موتوریاب در مقابل طرف مقابل، سند و دلیل معتبر خواهند بود و آگهی‌کننده حق هرگونه اعتراض را به هر عنوان، از خود سلب می‌کند.
 قوانین فوق الذکر در صورت لزوم درشرایط مختلف و هر زمان ، اصلاح ، گسترش و یا حذف خواهند گردید و کاربران موظف هستند بصورت دوره ای نسبت به مطالعه مجدد این موارد اقدام نمایند.
 موتوریاب هیچ گونه نماینده و پشتیبانی در هیج جای کشور ندارد و تمامی خدمات و تراکنش ها جهت تبلیغات و آگهی ها از طریق دفتر مرکزی و مدیریت آن صورت میپذیرد.
 خواهشمندیم هنگام معامله به اطلاعات درج شده آگهی ها اکتفا ننموده و قبل از آن از صحت اطلاعات مندرج در آگهی و صحت سلامت و اصالت موتورسیکلت مطلع گردید از آنجا که موتوریاب تنها بعنوان سایت اطلاع رسانی و پلی میان فروشنده و خریداران میباشد هیچ مسئولیتی در قبال هرگونه مشکلات احتمالی در معاملات شما ندارد.